Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy tu, by Ci pomóc! Czy masz pytania, potrzebujesz porady lub chcesz omówić szczegóły naszych usług? Zawsze jesteśmy otwarci na kontakt.

Opinie naszych klientów

Polecam!

Powiedzieć profesjonalizm, terminowość, doradztwo, rzetelność to jakby nic nie powiedzieć. Firma Krajewscy świadczy usługi na najwyższym poziomie i współpracuje z bardzo utalentowanym artystą jeżeli zależy Państwu na portrecie.

Dodatkowo cena najlepsza w okolicy.

Opinie naszych klientów

Szczerze polecam !

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Nagrobek został wykonany z wielką starannością i dokładnością, jest piękny. Właściciel firmy pomagał nam pokonać wszelkie trudności związane z załatwianiem formalności.

Firmę wyróżnia wysoka jakość usługi, kultura, zaangażowanie i pełen profesjonalizm na każdym etapie.

Dziękuję bardzo za pomoc i rzetelną współpracę.

Opinie naszych klientów

Pomnik został postawiony przed ustalonym terminem, ponieważ Pan Leszek rozumiał, jak bardzo zależy Mamie i mnie na sfinalizowaniu nagrobka dla Taty. Co najważniejsze, na etapie uzgodnień mogłyśmy liczyć nie tylko na fachowe porady, ale i ważne sugestie: nie było rzeczy niemożliwych do zrobienia, jak w przypadku innych zakładów kamieniarskich, z którymi rozmawiałyśmy. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie, otoczenie pomnika uprzątnięto.

Szczerze polecamy współpracę z firmą Granity Krajewscy.

Opinie naszych klientów

Firma godna polecenia!!!

Właściciel kompetentny i bardzo pomocny, szeroki wybór materiałów. Montaż i jakość wykonania na najwyższym poziomie i z wielką starannością.

Dziękuję za wykonaną usługę i polecam wszystkim.

To top